Tuesday, August 7, 2012

24.06.12 suguvõsa kokkutulek ja Meenikunno

Sõitsime Sikku Jussi Võrtsu äärsesse asumisse, kus oli Sikkade ja Rajandute kokkutulek. Kohal Jussi perekond, Ivar,  Kristi, Andero, Krister naisega, Reio, Rivo naisega , Viive, Jaanus, Kadri jt. Oli lihtsalt laua taga passimine, Läksin koos Rivo ja Ivariga sauna, kus ajasid higiseks ja käisid külmas Võrtsus. Nii me karastasime ennast ja rääkisime Euroopa linnadest.
Jätsime lapsed Viivega maale ja sõitsime Meenikunno raba äärde Crystalina üritusele.Metsa vahel tuli meile vastu Toomas, kes ajas segast. Cristi küttis rabamaja nagu suutis. Kohal oli huvitavaid inimesi. Kädi oma igavleva tütre ja selle pikakasvulise sõbrannaga, üks pikakasvuline nurgeline prillidega naine ja üks mees kes enamasti naeris.
 Oli üsna tontlik.
Öösel läksime rappa jalutama. Kõik tundus kui plastmassist. Tundsin end nagu viimane naturaal, kes kõnnib läbi võltsi. Üldse eraldusin maailmast.
Tekkiski idee, et peab olema aus ja suunduma oma valguse poole. Väga karm. Black metal. 
Hiljem muutus Lagle väga uniseks ja jäi II korrusel, kõige palavamas kohas. magama, mis mind muidugi närvi ajas teadagi miks.
Magasin autos, kuna seal oli normaalne temperatuur. Mingit metsamehed tõid metsamajja puid (Cristi oli suurema osa ära põletanud).  
Hommikul tuli Toomas tagasi ja tegi ettepaneku ühte torni vaatama minna. See oli kõrge raudtorn. Mina muidugi ei julgenud midagi ronida. Nurgeline ja Toomas ronisid veidi. Aga otsa ronis 14 aastane Kädi tütre sõbrants. Õudne ja piinlik mul.


No comments: